На головнуКонтакти
Бюджет
Новини
Корисна інформація
Головна сторінка
Проекти громади
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Загальна інформація
Суспільство

Навколишнє середовище

Стратегія розвитку територій

  • На території громади не має єдиної централізованої системи водопостачання. Частково водопровідна мережа наявна в адміністративному центрі Золотий Потік, однак мережа вимагає модернізації та розбудови. На іншій території громади водогонів не має.
  • Значною екологічною проблемою громади є практична відсутність системи очищення стічних вод і каналізації. Частково каналізація наявна тільки у в адміністративному центрі Золотий Потік, однак стан її незадовільний і вимагає повної реконструкції і розбудови. На іншій території громади каналізації не має.
  • Власні комунальні служби в громаді відсутні. Послуги з утримання доріг, освітлення вулиць тощо надають обласні та районні фірми, які не забезпечують достатню якість.
  • Система управління відходами на території громади функціонує на основі збору твердих побутових відходів від мешканців і розміщенні їх на невеликому сміттєзвалищі на території громади. Відсутні система сортування відходів та заклад, який займається їх переробкою. Складною залишається питання вивезення відходів.
  • Громада газифікована майже на 100%.
  • Навколишнє середовище на території громади перебуває під постійним тиском діяльності людини у різних її проявах. Основне джерело забруднення (повітря, води, ґрунтів) – це інтенсивне сільське господарство (використання хімікатів негативно впливає на фауну і флору, ґрунти, поверхневі і ґрунтові води).

Життя в громаді

2018 © Усі права захищено
Побудовано на платформі
Combined Shape